Érdekel a HR és érzel affinitást az IT iránt? Mi a Stratisnál a hazai menedzsment és IT tanácsadási piac vezető szereplőjeként folyamatosan nyitottak vagyunk a növekedésre. Eddigi működésünk során 14 iparágban, 150 ügyfélnél, 650 projektben dolgoztunk. Ügyféloldali, szállítófüggetlen, pragmatikus munkát végzünk. Megbízóinkat elsősorban projektvezetői, minőségbiztosítói, szakértői szerepben támogatjuk. Amennyiben szeretnél részesévé válni ennek az erős szakmai közegnek, akkor nálunk a helyed. Jelentkezz az alábbi nyitott pozíciónkra:

Researcher / Recruiter – IT területre

Feladatok:

  • Teljes toborzási és kiválasztási projektek lebonyolítása
  • Jelöltek felkutatása különböző research technikák alkalmazásával
  • Interjúk szervezése és előszűrés lebonyolítása
  • Potenciális jelöltek szakmai tapasztalatának és nyelvtudásának szűrése

Elvárások:

  • Minimum 2 éves IT keresésekben szerzett tapasztalat
  • Érdeklődés IT iránt
  • Tárgyalóképes szóbeli és írásbeli aktív angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Határozott fellépés
  • Gyors tanulási képesség, nyitottság új dolgok elsajátítására
  • Proaktivitás
  • Kitartó, pozitív gondolkodásmód
  • Teherbírás és stressztűrő képesség
  • Sales véna
  • IT terület (pozíciók, technológiák) ismerete

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Teljesítményarányos, versenyképes fizetés
  • Magas szintű szakmai háttér
  • Egyéni kezdeményezések támogatása
  • Kellemes és inspiratív munkakörnyezet
  • Nálunk az emberi kapcsolatok különösen fontosak

Munkavégzés helye:
Budapest

Jelentkezési határidő:
A fenti pozícióba folyamatosan várjuk a jelentkezéseket.

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, magyar és angol nyelvű önéletrajzodat és motivációs leveledet a job@stratis.hu e-mail címre küldd el.